مشخصات، قیمت و خرید نگاتوسکوپ دیجیتال

نگاتوسکوپ دیجیتال یکی از بروزترین دستگاه ها برای مشاهده فیلم رادیولوژی و فیلم سی تی اسکن می باشد، این دستگاه دارای قابلیت هایی است که یک پزشک را قادر می سازد هر فیلمی از دندانپزشکی گرفته تا ماموگرافی و رادیولوژی و …. را با تراکم نوری متفاوت در سطح کیفیت بالاتر را تجزیه و تحلیل کند. یک ماتریس راهنمای نور منحصر به فرد که توسط مهندسان ما همراه با LED ها ایجاد شده است، باعث توزیع یکنواخت جریان نور را در کل قسمت صفحه نمایش دستگاه می شود. در نگاتوسکوپ های چند خانه پزشک صفحه ای را که فیلم در آن است روشن می کند و مابقی صفحه ها می تواند خاموش بماند. دیگر نیاز نیست که یک پزشک فیلم را با نور بیش از حد زیاد یا پایین نگاتوسکوپ تطبیق دهد و همین امر در دستگاه  های قدیمی منجر به ضعف در تشخیص می شد، در این نوع از دستگاه ها پزشک می تواند شدت نور مورد نیاز جهت تشخیص هر چه بهتر را انتخاب کند. نگاتوسکوپ دیجیتال، انرژی کمتری مصرف می کند و تحت هیچ شرایطی دستگاه داغ نمی کند همچنین باید گفت که LED های استفاده شده نیازی به تعویض ندارند و مدت زمان کارایی آنها بسیار طولانی است. در ارتباط با وزن این دستگاه ها باید بگوییم که آنها بسیار سبک هستندو به راحتی می توان آن را جابجا نمود.

شرکت پایا طب افزار اولین و به نام ترین تولید کننده نگاتوسکوپ می باشد. دستگاه های تولید این شرکت در دو مدل می باشد:

  • دیجیتال
  • ساده

نگاتسکوپ دیجیتال دارای یک سانت ضخامت می باشد و در دو حالت ذیل قابل استفاده است:

  • نگاتوسکوپ دیواری
  • نگاتوسکوپ رومیزی

در این ویدیو می توانید دموی این دو مدل را مشاهده کنید:

از نگاتسکوپ برای مشاهده فیلم رادیولوژی و سی تی اسکن (CT SACAN) در بیمارستانها، مراکز درمانی، اتاقهای عمل و … استفاده می شود. با استفاده از نگاتوسکوپ دیجیتال پزشک می تواند به طور دقیق فیلم را مورد بررسی قرار بدهد و در نتیجه به تفسیر دقیقتری نیز بپردازد زیرا این دستگاه امکان دستیابی به جزئیات موجود در فیلم رادیولوژی را فراهم می سازد. هم اکنون شرکت پایا طب با فروش نگاتسکوپ (lightmed) در مدل های ذیل، توانسته به قطب اصلی تولیدکنندگان نگاتسکوپ مبدل شود.

  1.  یک خانه
  2.  دو خانه
  3.  سه خانه 
  4.  چهار خانه

نگاتوسکوپ یک خانه دیجیتال

نگاتوسکوپ

نگاتوسکوپ سه خانه دیجیتال

نگاتوسکوپ چهار خانه دیجیتال

یک خانه

گارانتی۱۲ماه

دو خانه

گارانتی۱۲ماه

سه خانه

گارانتی۱۲ماه

چهار خانه

گارانتی۱۲ماه

نگاتوسکوپ تولیدی این شرکت  با رعایت استانداردهای بین المللی در مدل های  تک خانه، دوخانه، سه خانه و چهار خانه تولید می گردد. چراغ های نگاتسکوپ ال ای دی برای رادیولوژی ها ، بیمارستان ها، کلینیک ها و کلیه مکان های درمانی به صورت توکار و روکار عرضه می‌گردد. کلیه نگاتسکوپ ها دارای یک سال ضمانت تعویض بی قید و شرط می باشند . لذا از کلیه خریداران خواهشمندیم در حفظ و نگهداری ضمانت نامه دستگاه کوشا باشند زیرا درصورت عدم ارائه آن دستگاه از ضمانت خارج می شود.

مشخصات نگاتوسکوپ ال ای دی:
ضد ضربه
ضد آب
ضخامت ۱ سانتیمتر
دارای حافظه شدت نور
مشخصات:
دارای سنسور تشحیص فیلم
شدت نور کاملا یکنواخت با سیستم PWM
دارای سیستم Auto Power Off
مصرف برق بسیار پایین
دستگاه:ابعاد:
نگاتوسکوپ یک خانه۳۸ * ۵۷
نگاتوسکوپ دو خانه۷۴ * ۵۷
نگاتسکوپ سه خانه۱۰۹* ۵۷
نگاتوسکوپ چهار خانه۱۴۵* ۵۷

من از خرید نگاتووسکوپ رومیزی بسیار راضی هستم، هم کیفیت بالایی  دارد هم قیمت مقرون به صرفه

دکتر مسعودی, پزشک ارتوپد

واقعا کیفیت دستگاههای نگاتسکوپ عالی هستش.

دکتر الهی, پزشک