نگاتوسکوپ دندانپزشکی

نگاتوسکوپ دیجیتال و نگاتوسکوپ ساده  می باشد و همچنین لازم به ذکر است که برای اولین نگاتوسکوپ دندانپزکشی با پایه چرخان ۱۸۰ درجه را تولید کرده است.

نگاتوسکوپ دیجیتال و ساده  برای دیدن فیلمهای رادیولوژی در بیمارستانها ، مراکز درمانی ، اتاقهای عمل و … مورد استفاده قرار می گیرد. اما مدل دندانپزشکی این دستگاه تنها برای مشاهده فیلم های کوچک مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه در سه حالت پایه دار، دیواری و نصب بر روی یونیت قابل استفاده است. در ادامه به مشخصات نگاتوسکوپ دندانپزشکی خواهیم پرداخت.

نگاتوسگوپ دیجیتال دندانپزشکی

نگاتوسکوپ دندانپزشکی مدل دیجیتال با پایه چرخان قابل تنظیم در دو مدل دیجیتال و ساده (۰ تا ۱۸۰ درجه) و نگاتوسکوپ دیجیتال برای مشاهده فیلم های سی تی اسکن ، قابلیت اتصال به برق شهری،بسیار کم مصرف۱۲ وات ، ضخامت ۱ سانتیمتر، شدت نور کاملا یکنواخت با سیستم PWM، تنظیم شدت نور  ، دارای سنسور تشخیص فیلم ، کاملا User Friendly ، دارای حافظه شدت نور ،همراه ریموت کنترل (آپشن) ، دارای سیستم Auto Power Off در صورت عدم استفاده به صورت اتوماتیک خاموش میگردد ، مصرف برق بسیار پایین ، در انواع رنگهای مختلف ، قابلیت نصب بر روی یونیت ، قابلیت نصب بر روی دیوار ( در صورت درخواست مشتری برای نصب بر روی دیوار و یونیت ، دستگاه  بصورت سفارشی ساخته می شود چون بصورت پیش فرض ایت دستگاه با پایه همراه می باشد .)

مدل ساده  با پایه چرخان۱۸۰ درجه می باشد .برق شهری،بسیار کم مصرف۱۲ وات ، ضخامت ۱ سانتیمتر ، شدت نور کاملا یکنواخت ، کاملا User Friendly ، مصرف برق بسیار پایین ، قابلیت نصب بر روی یونیت ، قابلیت نصب بر روی دیوار  . ( در صورت درخواست مشتری برای نصب بر روی دیوار و یونیت ، دستگاه  بصورت سفارشی ساخته می شود چون بصورت پیش فرض ایت دستگاه با پایه همراه می باشد .)

در دو برند لایت مد و سنسو مد .

نگاتوسگوپ ساده دندانپزشکی