تابلو ایزوله

تابلو ایزوله

تابلو ایزوله

تابلو ایزوله ، ساعت و کرنومتر اتاق عمل، پریز و ارت اتاق عمل، نگاتوسکوپ مخصوص اتاق عمل  از جمله ملزومات ضرروی در هر اتاق عمل می باشد. در این جا قصد داریم تا به توضیح دستگاه تابلو ایزوله بیمارستای بپردازیم.

بیمارستانی ، تابلو ایزوله ، ترانس های ایزوله بیمارستانی به همراه نمایشگر ( LIM   (LINE ISOLATION Monitor به منطور حفاظت از شوک الکتریکی ناشی از جریان نشتی در اتاق عمل، بخش مراقبت های ویژه NICUCCU و ICU.

حفاظت از بیمار با رله ارت فالت ISOLGARD EARTH FAUL ، تابلو ایزوله بیمارستانی اتاق عمل به همراه نمایشگر و کنترلر LIM منطبق با استاندارد بیمارستانی VDE 0100-710:2012 و BS 3535-2:1990

در عین حال تمامی موارد فوق در محیط های صنعتی دارای ماشینهای CNC مانند واتر جت،تراش،فرز،پانچ و… نیز صادق است.
نحوه عملکرد ترانس ایزوله:
ترانس ایزوله به دلیل وجود امپدانس کم ، انتقال توان در محدوده طراحی شده را به خوبی انجام می دهد و نیز به دلیل عایق بندی مناسب و عدم وجود ارتباط الکترونیکی بین اولیه و ثانویه از عبور ولتاژ AC به طور کامل جلوگیری می کند.علاوه بر این طراحی این ترانس در محدوده فرکانس ۵۰Hz عملاً باعث ایجاد امپدانس بالا برای فرکانس های زیاد و نویز های ناشی از دستگاه ها به صورت دو طرفه می شود. همچنین به اشباع رفتن هسته ترانس، مانع از عبور فرکانس های بالا ناشی از صاعقه یا هر عامل دیگری خواهد شد.

عدم ارتباط الکترونیکی بین اولیه وثانویه عملاً ارتباط بین زمین و ثانویه را از بین می برد و در قسمت ایزوله یا ثانویه ،مفهومی از فاز و نول وجود ندارد و هیچ کدام از سیمها باعث برق گرفتگی نخواهد شد.

در مکانهایی که اختلالات ونویزهای شدید در شبکه وجود دارد می توان از نوع SINGLE SHIELDوSHIELD DOUBLE این ترانسفورمر استفاده کرد.

برای مشاهده مشخصات تابلو ایزوله بیمارستانی lightmed  به قسمت ذیل توجه نمایید :

مشخصات تابلو ایزوله بیمارستانی :

اتصال زمین بسیار بالا

ایزولاسیون با سطح بسیار بالا

ثبت مدت زمان کارکرد دستگاه

نمایش مقدار توان مجاز و توان مصرفی در لحظه

پورت اتصال به کامپیوتر و گزارش عملکرد دستگاه

آلارم صوتی هنگام بروز جریان نشتی بیش از حد مجاز

نمایش حد مجاز جریان نشتی و مقداز جریان نشتی در لحظه

پنل نمایشگر اتصال زمین(LIM ( Line Isolation Monitor جداگانه

امکان تست جریان نشتی در لحظه به منظور اطمینان از صحت عملکرد سیستم

۱۸ ماه ضمانت تعویض +۱۸ ماه ضمانت تعمیر دستگاه و ۱۰ سال خدمات پس از فروش