پشتیانی 24 ساعته

تیم پشتیبانی ما ، به صورت 24 ساعته آماده ارائه پشتیبانی در ارتباط با کالای خریداری شده شما می باشد.

ارسال سریع

خریدار گرامی ، درصورت تمایل به دریافت سریع کالا، می توانید با بخش پشتیبانی ما در تماس باشید.

امکان پرداخت در محل

خریدار گرامی ، شما می توانید هزینه دستگاه خریداری شده خود را پس از دریافت پرداخت نمایید.

ضمانت اصل بودن کالا

ما به شما خریدار گرامی تضمین می دهیم که کالای خریداری شده شما اصل و تولید انحصاری این شرکت می باشد

دارای مجوز رسمی از اداره کل تجهیزات پزشکی

احضار پرستار (Nurse Call) تحت شبکه VoIP
دستگاه احضار پرستار (Nurse Call) در بیمارستان هوشمند و برای فراخوانی پرستار توسط بیمار استفاده می شود. سیستم احضار پرستاری که ملاحظه می فرمائید مبتنی بر شبکه LAN یا WiFi طراحی شده است و تمام دستگاه های احضار پرستار از طریق زیر ساخت شبکه به سرور احضار پرستار بیمارستان هوشمند متصل می شوند و گزارش های لازم را از طریق پروتکل اینترنت اشیاء در سرور ذخیره می کنند و ارتباط صوتی VoIP دو طرفه با کیفیت صدای HD بین بیمار و ایستگاه پرستاری ایجاد میکند. همچنین امکان ایجاد ترانک های مخابراتی جهت تماس بیمار با خطوط مخابراتی و یا تماس آشنایان بیمار از بیرون با وی وجود دارد. بدین ترتیب نه تنها نقش سیستم احضار پرستار حواهد داشت بلکه به عنوان تلفن IP در کنار تخت بیمار هم کارائی خواهد داشت. ضمن اینکه با بهره گیری از آخرین نسخه منتشر شده از Asterisk امکان صف بندی و اعلام موقعیت بیمار در صف انتظار ایستگاه پرستاری وجود دارد.

برای هر تخت در بیمارستان هوشمند یک دستگاه احضار پرستار (نرسکال) اختصاص داده می شود و بیمار و ایستگاه پرستاری به وسیله این دستگاه با هم در ارتباط هستند. همچنین دستگاه احضار پرستار (نرسکال) می تواند به صورت آپشنال به سنسور علایم حیاتی بیمار (پالس اکسیمتر SPO2 و HR و دماسنج پوستی) و سنسورهای تنظیم دما ، نور ، رطوبت اتاق نیز متصل شود. از قابلیت های بسیار مهم دیگر سامانه احضار پرستار ؛ دارا بودن Web-API جهت ارتباط با سامانه HIS و نمایش بلادرنگ اطلاعات بیمار و کادر درمانی وی بر روی نمایشگر دستگاه می باشد. مزیت بسیار بالای این سیستم احضار پرستار ؛ قابلیت راه اندازی سامانه در کل بخش های یک بیمارستان با هر ظرفیتی و تنها با یک سرور می باشد که جامعیت مدیریت گزارشات را به همراه خواهد داشت.

نگاتوسکوپ یک خانه - مشکی

امکانات احضار پرستار هوشمند

دارای ورودی کليد سرويس بهداشتیقابلیت ارتباط شبکه از طريق LANقابلیت تنظیم ولوم پخش صدا و ولوم میکروفن بصورت مستقل از طریق وبکانفیگ خودکار نرسکال (طبق تنظیمات پیش فرض) به محض روشن شدن و اتصال به سرور احضار پرستاربه روز رسانی خودکار برنامه داخلی نرسکال در صورت نیاز به ارتقاء قابلیت ها
داشتن LCD (نمايشگر رنگی) برای نمایش اطلاعات دستگاه ها و بیمارتنظیم نور بک لایت LCD بصورت هوشمند و حالت کم نور در ساعات خوابقابلیت اتصال به دوربین بالای سر بیمار جهت مانیتورینگ از راه دور بخصوص برای بخش های مراقبت ویژه (Remote ICU)سخت افزار کم مصرف ؛ قدرتمند و سریع – 1.2GHz , Single Core ARM-v7دارای سرور پیشرفته اینترنت اشیاء جهت پیاده سازی بیمارستان هوشمند
ثبت و ضبط کليه تماس ها و مکالمات بین بیمار و ایستگاه پرستاری بر روي سرور جهت بررسی هاي بعدی در صورت لزوم به صورتثبت و ضبط کليه تماس ها و مکالمات بین بیمار و ایستگاه پرستاری بر روي سرور جهت بررسی هاي بعدی در صورت لزوم به صورتقابلیت ارتباط شبکه از طريق WiFi‌ باند ۲٫۴ و يا باند ۵ و بنا بر پيشنهاد و ترجيح مشتریدر صورت انتخاب ارتباط LAN دستگاه قابليت روشن شدن از طريق PoE را دارد و نياز به نصب آداپتور در کنسول بيمار و پذيرش ريسک خطرات احتمالي نخواهد داشت.قابلیت اتصال به کارت خوان RFID و NFC (کارت های RFID یا NFC یا تگ های RTLS ؛ احراز هویت که هر پرستار در پروژه بیمارستان هوشمند این قابلیت برای پیاده سازی طرح رتبه بندی نظام پرستاری در بیمارستان ایده آل و یکتا خواهد بود.
قابلیت اتصال به سنسورهاي تشخيص و مراقبت بالينی با ثبت گزارش و ارسال گزارش به real timeقابلیت ویرایش دیتابیس اطلاعات بیمار از طریق Web-API و اتصال به سامانه HIS بیمارستانامکان مانیتورینگ اینترنتی و اصطلاحا Tele-Medicine هم در این پلتفرم گنجانده شده است. با اتصال سنسورهای علائم حیاتی به سیستم احضار پرستار ، بیمار می تواند در منزل تحت مراقبت های پزشکی از راه دور قرار گیرد. این نوع سیستم احضار پرستار به سیستم های مراقبت خانگی یا اصطلاحا Home Care معروف هستند.تماس با بیمار صرفا از شماره های تعریف شده توسط همراه بیمار و در زمان های تعریف شده مجاز می باشد.قابلیت برای تماس مستقیم آشنایان بیمار با وی نیز مناسب می باشد و قابلیت ملاقات مجازی در شرایط پاندمیک را فراهم میکند.

قابلیت ارائه احضار پرستار در مدل های متنوع بر اساس سایز نمایشگر سیستم:

مدل بهنما سری V3-L4 با نمایشگر رنگی 4.3 اینچ
مدل بهنما سری V3-L7 با نمایشگر رنگی 7 اینچ تاچ
مدل بهنما سری V3-L10 با نمایشگر رنگی 10 اینچ تاچ

انواع چراغ سردری سیستم احضار پرستار:

چراغ سردری تک رنگ سیمی
چراغ سردری چهار رنگ سیمی
چراغ سردری چهار رنگ وایرلس
تابلو ایزوله
ساعت و کرنومتر
پریز و ارت اتاق عمل
نگاتوسکوپ اتاق عمل