پشتیانی 24 ساعته

تیم پشتیبانی ما ، به صورت 24 ساعته آماده ارائه پشتیبانی در ارتباط با کالای خریداری شده شما می باشد.

ارسال سریع

خریدار گرامی ، درصورت تمایل به دریافت سریع کالا، می توانید با بخش پشتیبانی ما در تماس باشید.

امکان پرداخت در محل

خریدار گرامی ، شما می توانید هزینه دستگاه خریداری شده خود را پس از دریافت پرداخت نمایید.

ضمانت اصل بودن کالا

ما به شما خریدار گرامی تضمین می دهیم که کالای خریداری شده شما اصل و تولید انحصاری این شرکت می باشد

دارای مجوز رسمی از اداره کل تجهیزات پزشکی

دستگاه اینترکام در پروژه بیمارستان هوشمند برای ارتباط پرسنل بیمارستان با تمام قسمت های بیمارستان استفاده می شود. همه این اینترکام ها به سرور بیمارستان هوشمند متصل هستد و تمام گزارش های لازم در سرور ذخیره می کنند. هر یک از این اینترکام ها به یک مکان(اتاق عمل ، انبار و … ) اختصاص داده می شود و تمامی پرسنل بیمارستان را به هم متصل میکند. همچنین این دستگاه قابلیت اتصال به انواع سنسورهای تنظیم دما ، نور ، رطوبت اتاق و …. را دارد.

این سیستم را می توان به سکوی سیستم HIS بیمارستان متصل کرد و اطلاعات اولیه بیمار ، اطلاعات پرستاری ، اطلاعات سفارش پزشکی و لیست هزینه را در آن نمایش داد و برقراری ارتباط داخلی بین پزشک و پرستار، برقراری ارتباط داخلی بین پزشک و بیمار، برقراری ارتباط داخلی بین پرستار و بیمار، محتوای هر ارتباط داخلی می تواند برای مدت طولانی ضبط و ذخیره شود.

سیستم اینترکام بیمارستانی با استفاده از شبکه اختصاصی بیمارستان، یک بستر ارتباطی ایجاد می کند. این سیستم یک دستگاه درب اتاق را در ورودی هر اتاق قرار می دهد و برای کنترل دسترسی به قفل کنترل برقی متصل می شود. سیستم عامل های مدیریت در مراکز پرستاری و مطب پزشکان در هر بخش واقع شده اند و مسئولیت پاسخگویی به درخواست های تماس از همه بیماران در بخش را بر عهده دارند. لوازم جانبی مخصوص تخت را در کنار هر تخت نصب کنید تا بتوانید با مرکز پرستاری تماس بگیرید. دکمه های اضطراری را در دستشویی هر اتاق تنظیم کنید. هنگامی که بیمار اورژانس دستشویی دارد ، می تواند برای کمک مستقیماً با مرکز پرستاری تماس بگیرد. این لابی مجهز به نمایشگر ماتریس نقطه ای LED است، که برای نمایش اطلاعات تماس بیمار و یادآوری پرستاران لابی برای پردازش به موقع درخواست های بیماران استفاده می شود.

اینترکام اتاق عمل
اینترکام اتاق عمل
مجهز بودن سیستم به عیب یاب خودکار

ثبت ، ذخیره سازی و نمایش احضار های انجام شده بر روی کارت حافظه بر اساس زمان و تاریخ

اتصال دستگاه های مرکزی به همدیگر ( مکالمه ) و به سرور مرکزی ( کنترل اپراتور و سر پرستاری )به روز رسانی خودکار اینترکام

تنظیم صدای ورودی و خروجی دستگاه مرکزی هنگام صحبت کردن

اتصال دستگاه مرکزی به wifi و اینترنت برای کنترل از راه دور و بروز رسانی سیستمتنظیم میزان صدای زنگ برای تماسداشتن LCD (نمايشگر رنگی) برای نمایش اطلاعات دستگاه ها
سخت افزار سبک و پر قدرت و سریعتنظیم میزان صدای زنگ برای تماس قابليت تماس دو طرفهمعرفی خودکار اینترکام به سرور

مشخصات فنی

ثبت و ضبط کليه تماس ها و مکالمات بر روي سرور جهت بررسی هاي بعدی در صورت لزومارتباط شبکه هم از طريق کابل LAN و هم از طريق WiFi‌ باند ۲٫۴ و يا باند ۵ و بنا بر پيشنهاد و ترجيح مشتریصوت دیجیتال دو طرفه بین پرستاران و بیماران با کیفیت و وضوح بالا و بدون نویزصفحه کليد جهت شماره گيری از نوع تاچ مي باشد که کاملا بهداشتی و قابل تميز کاری مي باشد.
قابلیت اتصال به کارت های RFID (کارت های RFID اهراز هویت که هر پرستار در پروژه بیمارستان هوشمندقابليت تماس با شماره های اپراتوری بيرون از بيمارستان (در صورت درخواست مشتری)در صورت انتخاب ارتباط LAN دستگاه قابليت روشن شدن از طريق PoE را دارد و نياز به نصب آداپتور در کنسول و پذيرش ريسک خطرات احتمالي نخواهد داشت.برای به حداکثر رساندن در دسترس بودن سیستم، ایستگاه به قابلیت های پیشرفته مدیریتی مجهز شده است که هرگونه خطا در شبکه و یا قطعات الکترونیک ایستگاه توسط خط ایستگاه تشخیص می دهد
ساعت و کرنومتر اتاق عمل
تابلو ایزوله اتاق عمل
سیستم احضار پرستار هوشمند
سیستم احضار پرستار صامت